TÜRKER İNOVASYON MAKİNA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.;

2022 yılında İzmir’de geri dönüşüm makineleri üretmek amacıyla kurulmuştur. Resmiyette tarih her ne kadar 2022 olsa da, kurucu ortaklarımızdan biri olan geri dönüşüm alanında ilk adımlarını 2017 yılında atmıştır. Süreç içerisinde başka bir kurucu ortağımız ile iş birliği yapılarak Türkiye’de daha önce yapılmamış bir hedefe yönelinmiştir.

Türkiye’de geri dönüşüm miktarının diğer ülkelere kıyasla yalnızca %1 olması, bu sektöre yapılan yatırımların ne kadar yetersiz kaldığını göstermektedir. Yaşadığımız dünyanın iyileştirilmesi gerektiğinin ve geleceğimiz için atılması gereken adımların farkında olan TÜRKER İNOVASYON, bu alandaki yatırımlarına her geçen gün yenisi eklemektedir.

Başarıya giden yolun sağlıklı ve ekonomik bir dünya ile başlayacağının bilincinde olan TÜRKER İNOVASYON, disiplinli ve çözüm odaklı çalışma prensipleri ile çalışan, çalışma arkadaşları ile birlikte başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada asfaltın %100’ünü geri dönüştürmeyi hedeflemektedir. Daha yeşil bir dünya için çalışmaya ve geri dönüştürmeye devam edeceğiz.

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...